Підведені підсумки 6-го етапу смп рскг

У заліку туринг лідером першого заїзду став захар слуцький (hyundai i30 n, carville racing). Другим фінішував єгор оруджев (audi rs3 lms, lukoil racing), а третім — іван лукашевич (hyundai i30 n, lukoil racing). Однак після нарахування штрафних секунд слуцький і лукашевич вибули із зони подіуму. Їх місця зайняли андрій масленников (hyundai i30 n, lukoil racing) і дмитро брагін (audi rs3 lms, таїф моторспорт). Оруджев піднявся на перше місце.

Друга гонка класу турінг виявилася не менш напруженою, але її результати, швидше за все, будуть переглянуті. На думку суперників, кирило ладигін, який посів друге місце, викотився за межі стартової клітки. Золото ж залишилося за дмитром брагіним. Бронза у єгора оруджева.

У супер-продакшн відзначився олександр гармаш (volkswagen scirocco, rhhcc rt), вперше в кар’єрі виграв кваліфікацію. Однак в бойовому заїзді удача від нього відвернулася: олександр втратив управління, спровокував аварію і в підсумку вибув з боротьби. Лідер класу володимир шешенін (lada vesta, lada sport rosneft) з технічних причин зійшов з траси, не набравши жодного очка, — але зате переміг у другій гонці.

У заліку туринг-лайт найшвидше опинився петро плотніков (volkswagen polo, академія ралі). Другим і третім фінішували іван чубаров і леонід панфілов з lada sport rosneft. Трійка призерів другої гонки після врахування штрафних санкцій виглядає так: панфілов, плотніков і радошнов. У s 1600 теж сенсація-перемогу в першому заїзді здобув ілля родькін (kia rio, innostage ag team), для якого цей сезон в смп рскг дебютний. У другій гонці золото завоював рустам фатхутдінов (hyundai solaris, akhmat racing team).

У класі суперкарів спочатку переміг антон немкін (mercedes-amg gt4, capital rt motorsharks). Денис ременяко і сергій столяров з колективу yadro motorsport взяли срібло і бронзу. Однак результати другого заїзду поки не оголошені: в учасників виникло багато взаємних претензій, і всі вони, так чи інакше, будуть розглянуті спортивними комісарами.

Попередня статтяНепрощенні помилки водіїв, які загрожують капремонтом двигуна
Наступна статтяSorpasso gt3: перший суперкар, у створенні якого брав участь покупець