Максимальна вантажопідйомність – це жорстка межа. Це найважчий вантаж, який ваш автомобіль може тягнути без ризику катастрофічних пошкоджень трансмісії. Виробники вказують це значення у посібнику з експлуатації. Хоча післяmarketmarket-зчіпні пристрої часто рекламують вищі показники, ці цифри є загальними. Вони припускають наявність здатного до буксирування автомобіля. Ваш автомобіль або вантажівка – це вузьке місце, а не зчіпний пристрій. Завжди слідуйте вантажопідйомності, вказаній виробником автомобіля.
У цьому посібнику розбираються обмеження щодо буксирування за маркою, моделлю та роком випуску для автомобілів, вироблених у період з 2006 по 2009 рік. Перш ніж підставляти цифри у розрахунки для причепа, зрозумійте математику. Вага пасажирів понад 150 фунтів, додаткове обладнання та вантаж все враховується. Додайте їх до рівняння. Якщо ви перевищите номінальну вантажопідйомність, ви ризикуєте порушити керованість, гальмівний шлях та механічну цілісність.
Як працює вантажопідйомність і чому це важливо
Чому виробники встановлюють ці обмеження? Це питання фізики та інженерії. Перевищення межі створює навантаження на трансмісію, осі та компоненти підвіски, які не були розраховані на таку вагу.
При зверненні до таблиці вантажопідйомності пам’ятайте, що вага порожнього автомобіля – це міф. Ви їдете з людьми, багажем та паливом.
– Пасажири: Розрахуйте вагу будь-якої людини, що перевищує 150 фунтів.
– Вантаж: Враховуйте все, що знаходиться в багажнику та пасажирському салоні.
– Обладнання: Лебідки, ящики з інструментами та спеціалізоване спорядження також додають вагу.
Ніколи не ігноруйте це. Запас в 1 000 фунтів може стати різницею між спокійною поїздкою і трансмісією, що згоріла.
Вантажопідйомність Acura (2006–2009)
Моделі Acura істотно різняться. Седани, такі як RL, TL та TSX, мають низькі ліміти. MDX – це виняток.
| рік | Модель | Макс. вантажопідйомність (фунти) |
|---|---|---|
| 2006 | MDX 3 500 | |
| 2006 | RL | 1 000 |
| 2006 | RSX | 1 500 |
| 2006 | TL | 1 000 |
| 2006 | TSX | – |
| 2007 | MDX 5 000 | |
| 2007 | RL | 1 000 |
| 2007 | RDX | 1 500 |
| 2007 | TL | 1 000 |
| 2007 | TSX | 1 000 |
| 2008 | MDX 5 000 | |
| 2008 | RL | 1 000 |
| 2008 | RSX | 1 500 |
| 2008 | TL | 1 000 |
| 2008 | TSX | 1 000 |
| 2009 | MDX 5 000 | |
| 2009 | RL | 1 000 |
| 2009 | RSX | 1 500 |
| 2009 | TSX | 1 000 |
Зверніть увагу на стрибок для MDX. Модель 2006 року тягне 3500 фунтів. Модель 2007 року перейшла до 5000 фунтів. Якщо ви купуєте вживаний Acura MDX, ця різниця в один рік змінює те, що ви можете перевозити.
Вантажопідйомність Audi (2006–2009)
Більшість седанів та купе Audi не призначені для буксирування. Q7 – це виняток.
| рік | Модель | Макс. вантажопідйомність (фунти) |
|---|---|---|
| 2006 | A3, A4, A6, A8, S4, TT | – |
| 2007 | Q7 | 5 500 |
| 2007 | A3, A4, A6, A8, RS4, S4, S6, S8 | – |
| 2008 | Q7 | 5 500 |
| 2008 | A3, A4, A5, A6, A8, R8, RS4, S4, S5, S6, S8, TT | – |
| 2009 | Q7 | 5 500 |
| 2009 | A3, A4, A5, A8, R8, S4, S5, S8, TT | – |
Якщо у вас Audi A4 чи A6, ви не буксирувальник. Q7 — єдина модель у цьому діапазоні із значним показником, що стабільно становить 5 500 фунтів.
Вантажопідйомність BMW (2006–2009)
Подібно до Audi, BMW робить акцент на спортивних седанах. Позашляховики серії X беруть він буксирування.
| рік | Модель | Макс. вантажопідйомність (фунти) |
|---|---|---|
| 2006 | X3 | 3 500 |
| 2006 | X5 | 6 0 |
Скільки може тягнути Chevrolet Silverado 2006-2009 років?
Показники змінюються рік у рік, і рівень комплектації має більше значення, ніж більшість покупців усвідомлюють. Якщо ви шукаєте інформацію про потужність буксирування Chevrolet 2006–2009 років, то Silverado 1500 починає з 4 600 фунтів (близько 2086 кг) у 2007 і 2008 роках, зростає до 4 700 фунтів (близько 2132 кг) 700 фунтів (близько 2585 кг). Silverado 2500 HD стабільно тримається в діапазоні 10000-10100 фунтів (близько 4536-4581 кг) протягом цих років. Silverado 3500 HD несподівано близький до цього показника, становлячи від 9500 до 9700 фунтів (близько 4309-4399 кг).
Avalanche 1500 був «монстром» у 2006 та 2007 роках, тягнувши 7300 фунтів (близько 3311 кг) та 7200 фунтів (близько 3266 кг) відповідно. Потім, у 2009 році, цей показник знизився до 5000 фунтів (близько 2268 кг). Suburban 2500 слідував подібної висхідної тенденції, почавши з 7 900 фунтів (близько 3583 кг) у 2006 році і підскочивши до 9 600 фунтів (близько 4354 кг) до 2008 та 2009 років. Tahoe Hybrid тримався на стабільному рівні 6200 фунтів (близько 2812 кг), коли був доступний у 2008 і 2009 роках. Дрібніші пікапи, такі як Colorado, демонстрували стійке зростання з 1 600 фунтів (близько 726 кг) у 2006 році до 3 000 фунтів (близько 1361 кг) у 2008 та 2009 роках.
Які моделі Chrysler пропонують найвищі ліміти буксирування?
Лінійка Chrysler у цей період була сильно зміщена у бік легкових автомобілів, що тримало більшість показників буксирування на низькому рівні. Моделі 300 і 300C рідко перевищували 1000 фунтів (близько 454 кг) та 2000 фунтів (близько 907 кг) відповідно. PT Cruiser і Sebring залишалися в діапазоні 1000-3500 фунтів (близько 454-1588 кг).
Справжнім робітничим конем був Aspen. Він стабільно тягнув 8950 фунтів (близько 4059 кг) з 2007 по 2009 рік. Aspen Hybrid, представлений у 2009 році, знизив цю потужність до 6000 фунтів (близько 2722 кг). Мінівен Town & Country трохи покращив показники з часом, досягнувши 3600 фунтів (близько 1633 кг) у 2008 та 2009 роках. Pacifica та Crossfire пропонували незначні можливості буксирування, при цьому для Crossfire не вказана номінальна потужність.
Dodge Ram проти Chevy: що тягнуло більше у 2009 році?
Якщо ви порівнюєте потужність буксирування Dodge 2009 року з Chevrolet, то Ram 3500 взяв корону з величезним показником в 12 300 фунтів (близько 5579 кг). Це значно вище, ніж у будь-якого Chevrolet того року. Ram 2500 показав результат 9300 фунтів (близько 4218 кг), трохи поступившись Chevy Silverado 2500 HD з показником 10 000 фунтів (близько 4536 кг). Ram 1500 підскочив до 3800 фунтів (близько 1724 кг) у 2009 році, що є помітним збільшенням порівняно з діапазоном 2900-2950 фунтів (близько 1315-1338 кг), що спостерігалося в 2006-2008 роках.
Durango Hybrid з’явився в 2009 році з рейтингом 5750 фунтів (близько 2608 кг), перевершивши стандартний Durango з показником 3850 фунтів (близько 1746 кг). Grand Caravan і Nitro залишалися стабільними на рівні 3600 фунтів (близько 1633 кг) та 3500 фунтів (близько 1588 кг) відповідно. Challenger та Viper мали незначні або відсутні рейтинги, а Journey не було вказано у списку буксирування у тому році.
Ford F-Series: чому потужність F-450 змінилася у 2009 році?
У лінійці Ford спостерігалося кілька дивацтв. F-150 тримався на стабільному рівні 6400-6500 фунтів (близько 2903-2948 кг) з 2006 по 2008 рік, а потім підскочив до 8700 фунтів (близько 3946 кг) у 2009 році. F-250 і F-350 сильно вагалися. У 2007 році і F-250, і F-350 мали рейтинг 10600 фунтів (близько 4808 кг). У 2008 році F-250 знизився до 8 700 фун.
Чому GMC Sierra, як і раніше, перевершує майже все інше в діапазоні 2006–2009 років
Якщо ви шукаєте вантажівку, яка дійсно здатна тягнути човен або великий утилітарний причіп, не розоряючись, то GMC Sierra 2500 2006–2009 років є тут безперечним королем. Він впевнено займає діапазон максимальної вантажопідйомності від 10400 до 10500 фунтів. Це величезна вага. Sierra 3500 слідує за нею на близькій відстані, з показниками від 10 000 до 10 100 фунтів. Ці цифри не мають нічого спільного із споживчими позашляховиками. Вони знаходяться у абсолютно лізі.
Sierra 1500 – це початковий рівень. Вона тягне від 4000 до 4800 фунтів залежно від року випуску. Для легкого кемпінгу чи невеликих причепів вона личить. Але якщо вам потрібно тягнути п’ятий колісний причіп, вам знадобляться важкі повнотонні або тричетвертонні конфігурації. Yukon XL, часто недооцінений, витягує від 7100 до 7500 фунтів у цю епоху. Для позашляховика це звір. Фургон Savana 2500 тягне 6 300 фунтів, чого достатньо для більшості автомобілів, що буксируються, або великих вантажних конфігурацій.
Як Hummer і Land Rover кидають виклик класу вантажівок
Hummer H2 дивує. У 2008 та 2009 роках він тягне 8 200 фунтів. Це перевершує GMC Yukon і змагається з багатьма повнотонними вантажівками. H1 Alpha, перш ніж зникнути з лінійки, досягав 7887 фунтів в 2006 році. Якщо ви знайдете такий, це серйозний буксирувальний апарат. H3 тягне 3000 фунтів, а пікап H3T додає 4400 фунтів у 2009 році.
Land Rover робить крок вперед у 2009 році: LR3, Range Rover та Range Rover Sport усі досягають 7 716 фунтів. LR2 знижується до 3500 фунтів. Раніше (2006–2007) показують Range Rover Sport та LR3 на рівні 7 700 фунтів. Ця стабільність означає, що LR3 та Range Rover є життєздатною альтернативою середній вантажівці для помірних буксирувальних завдань. Вони не потягнуть навантаження 10 000 фунтів, але справляються з 7,7k без найменшої напруги.
Які моделі Honda, Hyundai та Kia дійсно можуть буксирувати?
Давайте будемо чесні. Більшість компактних автомобілів тут не буксири. Honda Civic тягне від 1000 до 1500 фунтів. У Accord межа становить 1000 фунтів. CR-V і Pilot досягають 3500 фунтів, що пристойно для невеликого причіпного причепа. Ridgeline – виняток, що тягне 5 000 фунтів у 2006 та 2008 роках. Це реальний показник для пікапа з кузовом, що несе.
У Hyundai ситуація змішана. Santa Fe знижується з 2 700 фунтів у 2006 році до 1 650 фунтів у 2007 та 2008 роках. Це дивний спад. Tucson залишається на рівні 1000 фунтів. Elantra – жарт для буксирування з показником 750 фунтів. Sonata та Azera тримаються близько 1 000 фунтів. Якщо вам потрібно буксирувати щось суттєве, дивіться на Kia Sorento чи Sedona. Sorento досягає 5 000 фунтів у 2007 та 2008 роках. Sedona тягне 3500 фунтів у 2007 році. Borrego, названа Sorento, зберігає цей рейтинг у 5 000 фунтів у 2009 році. Це єдині корейські автомобілі у цьому списку з реальною корисністю.
Jeep, Infiniti та Isuzu: Середина
Jeep дотримується позначки 3 500 фунтів для Grand Cherokee, Commander і Liberty (поки Liberty не знизиться до 2 000 фунтів у 2008 році). У Wrangler – 1000 фунтів. Не намагайтеся буксирувати човен Wrangler. Compass і Patriot – 1000 фунтів. Це послідовно, але мало.
Infiniti цікавий тим, що QX56 тягне 9000 фунтів. Це велика кількість для люксового позашляховика. Він перевершує GMC Yukon та Hummer H2. FX35 і FX45 (пізніше FX50) тягнуть до 3500 фунтів. Седани, такі як G35 та M35, обмежені 1 000 фунтами. Якщо вам потрібні розкіш та потужність буксирування, QX56 – ваш вибір.
Isuzu – нішевий гравець. i-370 стрибає до 5500 фунтів у 2008 році, порівняно з 4000 фунтів у більш ранніх роках. Ascender тримається на рівні 5300 фунтів. i-290 – легкий утилітарний транспортний засіб з показником 2100-2200 фунтів. Це робочі конячки, а чи не іграшки.
Що щодо Jaguar та автомобілів з нульовим рейтингом?
Jaguar – повне табу для буксирування. Жодна модель від S-Type до XK та XJ8 не має зазначеної вантажопідйомності у цьому наборі даних. Це тривожний сигнал. Не купуйте Jaguar для буксирування чогось. Навіть невеликий U-Haul. Він не спроектований для цього.
Аналогічно, Honda Accord Hybrid, Civic Hybrid (у деякі роки), CR-V, Insight, S2000 і Fit немає оцінної вантажопідйомності. Hyundai Genesis, Tiburon і Veracruz також порожні поля. Коли виробник залишає ці поля порожніми, це означає «не буксируйте». Розглядайте прочерк як жорстку заборону.
Швидке порівняння для конкретних потреб у буксируванні
- Потрібно 10 000+ фунтів: GMC Sierra 2500/3500. Ніхто інший не наближається.
- **Потрібно 7 000-9 000 фунтів: GMC Yukon XL, Hummer H2 (2008+), Land Rover LR3/Range Rover (2009), Infiniti QX56.
- Потрібно 4 000-5 500 фунтів: GMC Sierra 1500, Honda Ridgeline, Isuzu i-370, Kia Sorento/Borrego, Hummer H3T.
- Потрібно 3 000-3 500 фунтів: Більшість Jeep, Honda Pilot/CR-V, Hyundai Sedona, серія Infiniti FX, Hummer H3.
- Потрібно 1 000–2 000 фунтів: Компакти, такі як Civic, Elantra, Sonata та Wrangler.
Дані однозначні. Якщо вам потрібна серйозна потужність буксирування у цьому ціновому діапазоні, GMC Sierra 2500 є еталоном. Infiniti QX56 – це альтернатива в люксовому сегменті. Решта призначене для легких завдань. Перевіряйте конкретний рік випуску та комплектацію перед покупкою, оскільки Sierra 1500 та 2500 ділять одну назву, але працюють зовсім по-різному.
Обмеження з буксирування Lexus та Lincoln для 2006–2009 років
Можливо, ви вважаєте, що логотип люксового бренду гарантує здатність тягти важкі вантажі. Це так, але тільки якщо ви оберете правильну платформу. Седани в основному марні для всього, крім перевезення невеликого човна-каяка. Однак пікапи та великі позашляховики справляються із серйозними навантаженнями.
Для Lexus GX 470 є робочим конем лінійки середини 2000-х років. Він стабільно буксирує 6500 фунтів (близько 2950 кг) з 2006 по 2009 рік. LX 470 відповідає цьому показнику у 2006 та 2007 роках. Потім у 2008 році з’явився LX 570, який підняв стелю до 8 500 фунтів (близько 3855 кг), що стало значним стрибком для пасажирського автомобіля.
З лінійкою RX ситуація складніша. RX 330 та RX 400h справлялися з 3 500 фунтами (близько 1588 кг) у 2006 та 2007 роках. Але коли 2008 року дебютував RX 350, його місткість впала до 2 000 фунтів (близько 907 кг). Гібридна версія наслідувала його приклад. Якщо ви купили RX 350, думаючи, що він зможе тягнути середній причіп, ви помилилися. LS 430 – це строго автомобіль для буксирування з лімітом 2 000 фунтів (близько 907 кг), що підходить тільки для легких навантажень.
Рейтинг у 8 500 фунтів (близько 3855 кг) у LX 570 виводить його в інший клас в порівнянні з рештою лінійки седанів і кросоверів Lexus.
У Lincoln схожа історія. Mark LT виділяється тут, утримуючи стабільні 8 900 фунтів (близько 4037 кг) щороку з 2006 до 2008 року. Це одне з найвищих значень у всьому наборі даних. Navigator надійний, пропонуючи 6 000 фунтів (близько 2722 кг) у всі чотири роки.
Маленькі Lincoln не вражають. Town Car справляється з 2 000 фунтами (близько 907 кг). MKX обмежений 2 000 фунтами (близько 907 кг) у 2007–2009 роках. MKS — слабка ланка, з рейтингом всього 1 000 фунтів (близько 454 кг) у 2009 році. MKZ та Zephyr взагалі не мають можливості буксирування.
Mazda та Mercedes-Benz: Поділ на утилітарні та пасажирські моделі
Лінійка Mazda чітко ділиться на вантажну та пасажирську. Пікап B4000 — найпотужніший, що буксирує 3 140 фунтів (близько 1424 кг) у 2006 та 2008 роках та 3 100 фунтів (близько 1406 кг) у 2007 році. B3000 тримається близько 2 500 фунтів (близько 1134 кг). B2300 нижче, на рівні 1 600 фунтів (близько 726 кг).
Tribute скромний, з показником 1 500 фунтів (близько 680 кг), хоча гібридна версія у 2008 році підняла його до 2 000 фунтів (близько 907 кг). Нові кросовери, CX-7 та CX-9, обидва мають рейтинг 2 000 фунтів (близько 907 кг) починаючи з 2007 року. Мінівен MPV у 2006 році також тягне 2 000 фунтів (близько 907 кг). Решта, від Mazda3 до RX-8, має нульову буксирувальну здатність. Жодного буксирування. Не варто навіть питати.
У Mercedes-Benz відбулося значне зрушення у 2007 році. У 2006 році ML350 та ML500 були обмежені 2 000 фунтами (близько 907 кг). Це змінилося у 2007 році. GL320 показав 7 500 фунтів (близько 3402 кг). GL450 та GL550 наслідували його приклад у 2008 році з показником 7 500 фунтів (близько 3402 кг). Серія ML підскочила до 7 200 фунтів (близько 3266 кг) для варіантів 320, 350, 500, 550 та 63 AMG. Міцні G500 та пізніший G55 тримаються на рівні 7 000 фунтів (близько 3175 кг).
Седани, включаючи C, E, S, CL, CLK та CLS, не мають буксирувальної здатності. Єдиний виняток – R-Class у 2009 році, який має рейтинг 3 500 фунтів (близько 1588 кг). Це нішеве значення, ймовірно, обумовлене специфічними конфігураціями зчіпного пристрою чи оновлення модельного року.
Mercury, MINI та Mitsubishi: Нішеві та обмежені можливості
Mercury – згасаючий бренд у цей період, і його характеристики буксирування це відображають. Mountaineer лідирує з 3 500 фунтами (близько 1588 кг), відповідаючи Monterey у 2006 та 2007 роках. Mariner низький, на рівні 1 500 фунтів (близько 680 кг), а Mariner Hybrid падає до 1 000 фунтів (близько 454 кг). Montego та Sable також буксують 1 000 фунтів (близько 454 кг). Grand Marquis стабільно тримається на 1 500 фунтах (близько 680 кг). Milan не має такої можливості.
MINI – не автомобіль для буксирування. Крапка. Моделі Cooper, Clubman, Convertible та John Cooper Works з 2006 по 2009 рік усі мають нульову нормативну буксирувальну здатність. Не ставте на них зчіпний пристрій.
Montero від Mitsubishi — важкоатлет, з рейтингом 5 000 фунтів (близько 2268 кг) у 2006 році. Endeavor непослідовний. Він складає 3 500 фунтів (близько 1588 кг) у 2006 та 2008 роках, але падає до 2 000 фунтів (близько 907 кг) у 2007 році. Пікап Raider надійний, буксуючи 4 050 фунтів (близько 1837 кг) у 2006 році та 4 000 фунтів (близько 1814 кг) у 2007 та 2008 роках. Outlander варіюється від 1 500 до 2 000 фунтів (від 680 до 907 кг) залежно від року. Lancer складає 1 000 фунтів (близько 454 кг) у 2006 році. Eclipse та Galant мають нульову буксирувальну здатність.
Nissan: Лідер за кількістю моделей
У Nissan найбільше моделей із реальними цифрами буксирування. Titan – явний переможець, з рейтингом **6 500
Чому Porsche Cayenne та VW Touareg мають однаковий ліміт буксирування в 7 716 фунтів
Ви не купуєте Porsche Cayenne, щоб буксирувати човен, але моделі 2006, 2008 та 2009 років мають максимальну межу 7 716 фунтів за наявності відповідного зчіпного пристрою. Volkswagen Touareg, побудований на тій же платформі, точно повторює цю цифру для тих років випуску. Це не збіг; це загальна інженерна база. Якщо ви розглядаєте екземпляри цього періоду, ця конкретна цифра є жорсткою стелею. Ні більше, ні менше.
Де Saab 9-7X перевершує Subaru Tribeca по тязі
Saab 9-7X – це “важкоатлет” в лінійці середини 2000-х років. З 2006 по 2009 рік його рейтинг стабільно становив 5 500 фунтів. Порівняйте це з Subaru B9 Tribeca (2006–2007) та наступними моделями Tribeca, чий показник знизився до 2 700 фунтів до 2008 року. Двигун V8 в 9-7X дає йому явну перевагу над стандартним двигуном Subaru, роблячи його найкращим вибором, якщо вам потрібна серйозна потужність для буксирування від європейського бренду, який більше не існує.
Як змінилася вантажопідйомність Toyota Land Cruiser між 2006 та 2009 роками
Toyota Land Cruiser за цей короткий період відбулося значне збільшення можливостей. У 2006 та 2007 роках максимум становив 6 500 фунтів. До 2008 року він виріс до 8 500 фунтів, а в 2009 році досяг 9 935 фунтів. Якщо ви шукаєте старий Land Cruiser саме для важкого буксирування, моделі 2008 і 2009 років знаходяться в абсолютно лізі, відмінній від більш ранніх років. Tundra, навпаки, залишалася стабільною на рівні 6 800 фунтів у 2006 році, але знизилася до 4 800 фунтів у 2007, 2008 та 2009 роках.
Які моделі Saturn та Pontiac можуть буксирувати 3 500 фунтів?
Більшість компактних автомобілів цього періоду обмежені показниками 1000-1500 фунтів. Pontiac G6, G5, Grand Prix та Vibe знаходяться на цьому нижньому рівні. Виняток становить Pontiac Torrent, який мав рейтинг 3500 фунтів з 2006 по 2009 рік. Saturn Relay відповідав цьому показнику у 3 500 фунтів у 2006 та 2007 роках. Saturn Outlook та VUE залишалися нижче, на рівні 2 000 та 1 500 фунтів відповідно. Якщо вам потрібна середня вантажопідйомність від бренду GM, Torrent та Relay – ваші єдині варіанти тут.
Чому у Subaru Forester і Outback різні рейтинги буксирування
Subaru Forester 2006 та 2007 років мав рейтинг 2 400 фунтів. Outback, у свою чергу, був вищим — 2700 фунтів за ті ж роки. До 2008 року Outback зберіг показник 2 700 фунтів, тоді як Forester залишився на рівні 2 400 фунтів. У 2009 році дані по Forester обриваються, але Outback і Tribeca залишилися на рівні 2700 фунтів. Різниця невелика, але якщо ви буксируєте невеликий утилітарний причіп, ці додаткові 300 фунтів мають значення.
Що насправді могли тягнути Suzuki XL7 та Grand Vitara
Suzuki Grand Vitara мав рейтинг 3 000 фунтів з 2006 до 2008 року. Suzuki XL7 стартував з 3 000 фунтів у 2006 році, але виріс до 3 500 фунтів у 2007 та 2008 роках. До 2009 Suzuki перестала вказувати дані про буксирування для XL7, Grand Vitara і SX4 взагалі. Дрібніші моделі, такі як Forenza, Reno і Verona, були обмежені 1 000 фунтами. Не чекайте, що компактний SX4 зможе буксирувати щось; для цього він ніколи не був призначений.
Чому Scion tC та smart fortwo не є автомобілями для буксирування
Для Scion tC, xB, xA та xD з 2006 по 2009 рік не вказано вантажопідйомність. Те саме стосується smart fortwo в 2008 році. Ці автомобілі були спроектовані для маневреності у місті, а не для роботи з причепами. Якщо ви розглядаєте ці моделі для кемпера або човна, ви вибрали неправильну категорію. При необхідності буксирування орієнтуйтеся на позашляховики та пікапи.
Де Volkswagen Tiguan знаходиться в лінійці 2009 року
Volkswagen Tiguan 2009 року мав рейтинг 2 200 фунтів. Routan був нижче – 2 000 фунтів. Touareg 2 продовжив тенденцію у 7 716 фунтів. У всіх інших моделей VW у списку, включаючи Golf, GTI, Jetta, Beetle, Passat, Eos, GLI та R32, вантажопідйомність не вказана. Tiguan був вхідним рівнем для буксирування VW у цьому сегменті, тоді як Touareg залишався флагманом для важких навантажень.
Чому більшість Volvo цієї епохи не можуть буксирувати (і єдиний виняток)
Ви вивчили характеристики. Ви подивилися на панелі приладів. 2006 S60 виділяється своєю максимальною вантажопідйомністю 3300 фунтів (близько 1500 кг). Всі інші моделі з 2006 до 2009 року? Нуль. Або, точніше, дані відсутні, що зазвичай означає “не намагайтеся” або “потрібний спеціальний пакет, який не входив до стандартної комплектації”.
Якщо ви плануєте буксирувати човен на Volvo S80 2009 року, зупиніться. Дані однозначні. У цьому наборі даних тільки 2006 S60 має зазначену максимальну здатність буксирування.
2006 S60 – єдина модель Volvo в діапазоні 2006-2009 років з певною максимальною буксирувальною здатністю 3300 фунтів (близько 1500 кг).
Які моделі Volvo мали показники буксирування у 2006–2009 роках?
Розберемо це за роками. Це не ситуація з «можливо».
- 2006 : Тільки S60. 3300 фунтів (близько 1500 кг).
- 2007 : Моделі не вказані.
- 2008 : Моделі не вказані.
- 2009 : Моделі не вказані.
Такі моделі, як XC90, V70 і S40, є у списках за кожен рік, але у них стоять прочерки. Це означає, що офіційних даних про буксирувальну здатність тут не зафіксовано. Якщо ви перевозите щось важче невеликого велоутримувача, ви виходите за межі лімітів, що рекомендуються, для цих конкретних комплектацій і модельних років.
Як 2006 S60 порівнюється з іншими седанами середнього класу?
3300 фунтів (близько 1500 кг) – це скромна цифра. Для контексту: багато конкурентів середнього класу на той період витримували 4 000–5 000 фунтів (близько 1800–2250 кг). Показник S60 відносить його до категорії “легке утилітарне використання”. Він здатний впоратися з невеликим кемпером, каяком на причепі або невеликим човном. Він не призначений для важких причепів для коней чи великих вантажних фургонів.
Якщо ви розглядаєте S60 для буксирування, перевірте посібник з експлуатації для конкретної комплектації. Цифра в 3300 фунтів (близько 1500 кг), ймовірно, відноситься до конкретної комбінації двигуна і трансмісії. Варіанти T5 або T6 можуть мати інші обмеження, але в цьому наборі даних не виділено окремо. Тримайте загальне правило: якщо дані не вказані, не варто припускати, що це безпечно.
А що щодо XC90 чи V70?
Можна було б подумати, що позашляховики буксують краще. У них більший дорожній просвіт, міцніша рама. Але дані кажуть «ні». Буксирувальна здатність не зафіксована для XC90, V70 або будь-якої іншої моделі Volvo з 2007 по 2009 рік.
Чому? Можливо, тому що Volvo не позиціонувала ці моделі як буксирування. Або показники відрізнялися залежно від ринку. У будь-якому випадку, для ваших цілей розглядайте їх як автомобілі, що не буксирують. Якщо вам потрібно перемістити човен, перегляньте спеціалізований автомобіль для буксирування. Subaru Outback або Toyota Highlander можуть бути безпечнішим вибором, хоча і їх показники потрібно перевіряти.
Де знайти більше характеристик Volvo
Якщо ви поглиблюєтеся в цифри, вам можуть знадобитися:
–





































